AcasaFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

Jucatorii de pe server :)

In jos 
AutorMesaj
Lupul singuratic

Data de înscriere : 21/03/2008
Varsta : 26
Localizare : Rm. Valcea

MesajSubiect: Jucatorii de pe server :)   Sam Mar 22, 2008 5:45 pm

Ce sa zic Razz > sa vedem >...... in primu' rand sunt din RM.Valcea , am 16 ani , foarte istet WinkRazzVery Happy , imi place mult fotbalul si joc la greu Very Happy , CS joc din placere si la distractie , NU obisnuiesc sa beau Razz dar mai bag acolo cate ceva Very Happy , joc bn CS dar doar at cand am eu chef Razz Very Happy , joc CS cam de 1 an si 2-3 luni Very Happy , imi place srv pt ca sunt jucatori buni si ma pot antrena sa devin mai bun Razz , nu se oftica nimeni , ee , exceptie unii prosti Very Happy , nu joc de mult timp pe srv dar voi intra o sa ma vedeti pe srv Very Happy , sa va arat ce pot , o sa intru pe fiecare sapt pe srv (nu cred ca pot pe fiecare zi Very Happy) si cam atat poza cu mn >... NU , deocamdata poate o sa pun Razz , ne vedm pe srv sa vad ce stiti Very Happy > aaa ..............si vreau sa spun ca nu prea sunt impresionat Razz de cum joaca unii playeri Very Happy cum am vazut la altii 3 4 5 6 ani Very Happy >> fara rautate a fost un comentariu personal Razz , parerea mea Very Happy hai Razz ne vedem pe srv Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
HzR

Data de înscriere : 05/03/2008

MesajSubiect: .   Sam Mar 22, 2008 6:37 pm

Frate nu mai face topicuri aiurea !!!!!!!!!! Ai facut 2 topicuri deja fara sens . sunt topicuri speciale pentru ce ai postat u Neutral

Jucatorii de pe server :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DIVERSE :: Discutii Libere-
Mergi direct la: