AcasaFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

banci...:D

In jos 
AutorMesaj
S3nz0r

Data de înscriere : 24/01/2008
Varsta : 28
Localizare : In Pizdish !

MesajSubiect: banci...:D   Vin Feb 29, 2008 4:21 am

un papagal si un iluzionist....pe un vapor....papagalu se saturase de glumele iluzionistului..le vazuse de mai multe ori....si era plictisit pana peste gat......iluzionistul nostru..are acum o noua serie de vizitatori.....incepe iluzionistu nostru primu truc.....vedeti aceste carti de pe masa.....papagalu: o sa le ascunda in maneca.......iluzionistul nervos.....sa trecem la urmatorul truc......acum..o sa fac sa apara un joben.....papagalul: e sub masa.......mai trece ceva timp..si se scufunda vaporul......supravietuiesc iluzionistul..si papagalul....naufragiaza aman2..unul p o bucata de lemn..altul pe alta bucata de lemn...dupa 2 ore....papagalul cedeaza....gata coaie...ma las batut..unde`i vaporu !?....

shtiti cum examineaza un politzist un geam spart !?!?!?.......hmmm:-?....e spart p ambele partzi !

un betiv vede o casa cu mansarda....si se hatarashte sa se pishe....incepe omu nostru treaba..si in momentu respectiv..iese o tipa la mansarda......vai domnule..ce grosolanie.....aaa...aaa...dar de lungime ce zici :>:>:> ?Very Happy

Un tigan ajunge in rai...si vine d`aeu la el...tigane..eshti primu din bnatzia ta aici....ce`i cu u..n`ai facut porstii...domane..eu..nu....am mancat am baut am muncit mi`am satisfacut nevasta.....bine ma tigane...ia zi ma tigane..u in toata vaitza ta..nu ai avut vre`o nedumerire...doamne..daca mi`e acum sa zik....dc ne`ai dat 2 coaie si doar 1 ****......bv ma tigane..uite..aici m`ai prins..ia de aici...cate pule vrei..si du`te p pamant si fa ce vrei q ele.....ia tiganu un bratz de pule...si da sa plece..la poarta sf petru....tigane..ce faci q pulele alea...poi mi le`a dat d`zeu sa fac ce vreu cu ele...bine bine..da roaba asta de coaie cui i`o lashi !

d`zeu vine in forma si chip d om obisnuit p pamant.....da de un rapper cu mashina....auzi ..ma iei si pe mine la u in mashina...sigur ca da moshule...urca..merg ce merg..desface rapperu o stical d vin...d`zeu...pot sa beau si eu din vinu tau....da...cums anu....mai merg ce mai merg...aprinde asta un joint...pot sa fumez si eu din jointu tau..cum sa nu..ce`i al meu e si al tau.....mai merg ce mai merg..si zice d`zeu..uite omule..eu sunt d`zeu..si pt faptele bune facute fatza de mine..iti dau voie sa`ti indeplineshti 3 dorintze...la care rapperu.....tare joinu..nu !?

Ultima editare efectuata de catre S3nz0r in Sam Mar 01, 2008 12:51 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
K.G.B.AnG3Lo

Data de înscriere : 15/01/2008
Varsta : 30
Localizare : Craiova

MesajSubiect: Re: banci...:D   Vin Feb 29, 2008 4:15 pm

super tare ala cu papagalul lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! =))=))=))=))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

banci...:D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DIVERSE :: Funny stuFF-
Mergi direct la: